Psí rok – celoroční čtenářská hra

Hledáme nadšené čtenáře psích příběhů a milovníky psů všech velikostí a původu, od voříšků po dogy! Knihovna Boskovice vyhlašuje celoroční čtenářskou hru PSÍ ROK! Začínáme 1. března, hra potrvá až do 31. prosince 2021.

Každý měsíc najdete na našem webu a Facebooku:
- tip na dobrou knihu se psím hrdinou
- tvořivý úkol
- odkaz na animovaný film o psech pro radost
- video nebo audio překvapení.

Kromě toho máme v knihovně speciální poličku, na které je vybraná pestrá nabídka knih o psech.

Princip hry je zcela jednoduchý. ČTĚTE knížky o psech a zapisujte si je do Psího čtenářského deníku. Najdete ho ke stažení zde na webu nebo si ho vyzvedněte v dětském oddělení knihovny. SPLŇTE KAŽDÝ MĚSÍC TVOŘIVÝ ÚKOL. Fotografii splněného úkolu prosím pošlete na e-mail bolomska.knihovna@boskovice.cz nebo nám hotový úkol doneste ukázat přímo do dětského oddělení. PRO RADOST se podívejte na animovaný film a rozšiřte si psí obzory s našimi hosty z videí nebo audio nahrávek.

Do čtenářské hry se můžete připojit kdykoliv během roku. Hrát mohou jednotlivci, vítáme ale i třídní kolektivy. Každý měsíc vylosujeme z účastníků, kteří odevzdali tvořivý úkol, jednoho výherce. Získá od nás drobnou cenu. Nejaktivnější účastníci hrají o větší ceny, vyhlášení výsledků a ocenění za celoroční účast proběhne v lednu 2022.

Patrony naší čtenářské hry jsou spisovatelka Lucie Hlavinková se svojí fenkou Miou a přátelský mops Mates.

Caffe Bar Skleník