23. Červen 2022

Prázdninová otevírací doba

Vážení čtenáři, věnujte prosím pozornost naší omezené prázdninové otevírací době, úplně zavřeno budeme mít týden, kdy jsou státní svátky a pak poslední týden v červenci a první v srpnu. Přejeme vám nádherné léto a od 1. 9. se budeme opět těšit v klasické půjčovní době.

12. Květen 2022

Setkání se Zdeňkem Pešou

Setkání s regionálním autorem Zděňkem Pešou si v úterý 10. května užilo přes 80 žáků ZŠ Boskovice. Druháčci i třeťáci měli už z knih pana Peši něco načteno. Na autora místních pohádek a pověstí se těšili a jeho zdramatizované a napínavé vypravování nás všechny náramně bavilo.

2. Květen 2022

Máj, lásky čas

Na zbytek jarních měsíců jsme pro vás na chodbě dospělého oddělení připravili výstavu eroticky laděné literatury, která pochází ze soukromé sbírky pana Petra Matuly.

11. Duben 2022

Velikonoční stezka pro děti

Dny před Velikonocemi si můžete zpestřit plněním úkolů, šifrovaček a rébusů, které pro vás připravilo regionální oddělení Knihovny Boskovice. Vše najdete před Zámeckým skleníkem, kde byla stezka umístěna jako součást Velikonočních dílniček, které pořádala MAP Boskovice a MAS Boskovicko Plus.