14. Říjen 2021

Beseda s Arnoštem Vašíčkem

V chladném středečním podvečeru se v kině sešli příznivci tajemna. Navštívil nás spisovatel a autor scénářů Arnošt Vašíček, který ve své rozsáhlé tvorbě přibližuje záhady a podivnosti nejen z Čech a Moravy, ale i ze svých cest ze všech světových kontinentů.

11. Říjen 2021

Teď to vidím jinak

V úterý 5. října se konalo v dětském oddělení knihovny inspirativní a milé setkání. Publikum tvořené prvňáčky ze školní družiny ZŠ Boskovice přivítaly tři dámy ze Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých v Blansku.

27. Září 2021

Husí slavnosti s knihovnou

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se zúčastnili našeho historicky prvního programu na Husích slavnostech. Dopadl na výbornou díky vám, kteří jste se na nás přišli podívat a také kvůli počasí, které nám velmi přálo.

14. Září 2021

Rostou? Rostou!

Kam vyrazit na houby? Kde se skrývají ty nejlepší houbařské „fleky“? Přece v knihovně! V dětském oddělení knihovny najdete několik desítek prazvláštních hub. Slyšeli jste už o Kruhovce duhové, Sukničkové jedovatce nebo Muchomůrce krajkové? Všechny rostou právě teď u nás!

9. Září 2021

Druhý Knihoblešák je za námi

Srdečně děkujeme našim čtenářům, knihomolům, učitelkám, školákům, kolemjdoucím, prostě vám všem, kdo jste si našli cestu na náš zářijový Knihoblešák. Našli jste na blešáku nějaké pěkné úlovky? Pochlubte se s nimi! Chybělo vám v nabídce něco? Udělali byste něco jinak?