13. Červenec 2022

Prázdninová otevírací doba

Vážení čtenáři, věnujte prosím pozornost naší omezené prázdninové otevírací době, úplně zavřeno budeme mít týden, kdy jsou státní svátky a pak poslední týden v červenci a první v srpnu. Přejeme vám nádherné léto a od 1. 9. se budeme opět těšit v klasické půjčovní době.

12. Červenec 2022

Léto s knihovnou

Vážení a milí čtenáři, těšíme se na vás na letních akcích knihovny. V červenci nás čekají dvě veselá čtení s tvořivými dílničkami. V srpnu pak pohádkový výšlap po stopách boskovických vodníků a bohatý program na jarmarku Boskovicko sobě. Budeme se těšit na viděnou.

12. Květen 2022

Setkání se Zdeňkem Pešou

Setkání s regionálním autorem Zděňkem Pešou si v úterý 10. května užilo přes 80 žáků ZŠ Boskovice. Druháčci i třeťáci měli už z knih pana Peši něco načteno. Na autora místních pohádek a pověstí se těšili a jeho zdramatizované a napínavé vypravování nás všechny náramně bavilo.

11. Duben 2022

Velikonoční stezka pro děti

Dny před Velikonocemi si můžete zpestřit plněním úkolů, šifrovaček a rébusů, které pro vás připravilo regionální oddělení Knihovny Boskovice. Vše najdete před Zámeckým skleníkem, kde byla stezka umístěna jako součást Velikonočních dílniček, které pořádala MAP Boskovice a MAS Boskovicko Plus.