Pronájem Malého sálu

 

Pronájem Malého sálu s filmem

1 – 12 osob: 1900 Kč včetně DPH

13 – 22 osob: 2900 Kč včetně DPH

Nabízíme pronájem Malého sálu, kde pro vaši soukromou společnost můžeme promítat současný distribuční film dle vašeho výběru. Vezměte prosím v potaz, že v koncové ceně za pronájem se může odrazit délka filmu, případně atraktivnost filmového titulu.

Pronájem Malého sálu s audiovizuální technikou

Hodinový pronájem Malého sálu bez ohledu na počet lidí. Nabízíme prostor, který můžete využít pro firemní prezentace, přednášky, školení, projekce vašich rodinných fotek, apod. V sále bude nachystán HDMI výstup pro připojení vašeho notebooku.

Cena: 1000 Kč/hod. bez 21% DPH

----------------------------------------------

Kapacita Malého sálu je 22 osob. Prostor je vybaven pohodlnými sedačkami, klimatizací a moderní projekční technikou. Pro hladký průběh vaší akce, bude na místě přítomen technik. Po domluvě je možné otevřít Kino bar s nabídkou pop-cornu a chlazených nápojů. Konečná cena za pronájem se odvíjí od druhu akce a rozsahu poskytovaných služeb.

Pronájem Malého sálu je ideální domlouvat dostatečně dopředu. Kontakt: Tomáš Marvan, 725 309 027, tomas.marvan@kicboskovice.cz

Kino Panorama Boskovice se díky vybudování Malého sálu stává dvou sálovým kinem

Dvanáctého května 2023 byl pro veřejnost poprvé otevřen Malý sál kina Panorama. K vytvoření Malého sálu byl zvolen prostor bývalé učebny, která byla do nedávna využívána jen sporadicky pro jazykové kurzy. Malý sál se nachází na stejném patře jako velký kinosál a diváci tak mohou při návštěvě využít veškeré služby na které byly doposud zvyklí, koupit vstupenku ve stávající pokladně, odložit si věci ve stávající šatně a nakoupit si občerstvení ve stávajícím kino baru.

Nově vybudovaný sál má kapacitu 22 míst a je vybaven digitálním projektorem GDC Espedeo Supra-5000 a zvukovým systémem v konfiguraci 7.1. Hlavním investorem stavby bylo Město Boskovice. Díky zprovoznění Malého sálu se kinu Boskovice otvírají nové dramaturgické možnosti. Malý sál povede ke zlepšení stávajícího provozu kina a umožní daleko větší flexibilitu ve tvorbě programu. Primárně bude využíván pro reprízování filmů, ale také například pro uvádění artových a dokumentárních filmů. 

Vybudování Malého sálu bylo realizováno s podporou Státního fondu kinematografie.