Pátrací hra Záhada v kině

Pátrací hra pro celou rodinu po významných kulturních budovách Boskovic, kterou pro Vás připravili pracovníci Kulturních zařízení města Boskovice. Hra je určena pro rodiny s dětmi (6+), mládež, i dospělé.

Délka trasy: cca 2 km

Začátek trasy: Kino Panorama (Kpt. Jaroše 15) - hledej info na vstupních dveřích

S sebou nezapomeňte papír a tužku!

Pro ty, co chtějí na cestu něco do ruky, jsme připravili Průvodku ke hře. Obsahuje zkrácené texty o budovách ze stanovišť, mapku a prostor kam zapisovat jednotlivé odpovědi. Ke stažení níže.

Vaše KZMB - Kulturní zařízení města Boskovice

 

Moje kino LIVE

Vítáme vás ve virtuálním kině u vás doma. Protože vás chceme potkávat a dělat dál společně to, co nás baví, vzniklo pro všechny kinofily Moje kino LIVE.

Jak to funguje? Kupte si vstupenku online na webu kina, jako byste si kupovali lístek do kina, odkaz na stream vám zašleme 30 minut před začátkem představení. Předprodej končí ve 20:20. Pokud si vstupenku zakoupíte po 20:00, dostanete e-mail s odkazem nejpozději 5 minut před projekcí.

V online kině platí tato pravidla: Nasát atmosféru našeho kina můžete už 30 minut před začátkem představení. Během projekce si můžete povídat prostřednictvím chatu. Po filmu můžete ještě probrat dojmy a filmové zážitky. Kdo nechce, chat používat nemusí, lze ho i vypnout.

Našimi projekcemi se budeme snažit navodit atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Čekají vás úvody, reakce diváků, společnost přátel, a zároveň můžete podpořit své oblíbené kino v nelehké době. Hezky se oblečte, těšíme se na vás!

Díky projektu Moje kino LIVE, uvidíte i filmy, které nejsou jinde dostupné. Mimo kvalitních filmů uvádíme i speciální přednášky a další originální obsah.

Kino uzavřeno

Vzhledem k současnému nařízení vlády je kino od pondělí 12. 10. 2020 uzavřeno!

Peníze za vstupenky zakoupené online vám budou vráceny na účet, ze kterého byly placeny. Vstupenky zakoupené v hotovosti můžete vracet na pokladně kina od 12. 10. do 16. 10. vždy od 17.00 do 19.00 hodin.

Občerstvení v Kině Panorama mimo provoz

Vážení diváci, omlouváme se, že vám ke sledování filmu nemůžeme poskytnout tolik oblíbené nápoje a pochutiny, ale prostory občerstvení v Kině Panoram momentálně procházejí rekonstrukcí. Znovuotevření je naplánováno během měsíce října 2020. Po dvaceti letech provozu jsme museli prostor našeho občerstvení zrenovovat neboť byl značně opotřebovaný. Po otevření vám chceme nabídnout nové příjemné prostředí baru s rozšířenou nabídkou nápojů a pochutin, včetně točeného piva a lima. 

Děkujeme za pochopení

O kině

adresa: Kpt. Jaroše 15, 680 01 Boskovice
telefon: +420 516 452 026
e-mail: kino@boskovice.cz
vedoucí: Tomáš Marvan, +420 725 309 027

Pokladna otevřena vždy hodinu před začátkem představení. Na pokladně lze platit kreditní kartou. Vstupenky je možné zakoupit online. +420 516 452 026

Občerstvení zajištěno

(MOMENTÁLNĚ PROBÍHÁ REKONSTRUKCE OBČERSTVENÍ, KTERÉ BUDE OTEVŘENO BĚHEM ŘÍJNA 2020. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ)

Kino Panorama je vybaveno plošinou pro imobilní osoby.

Kino Panorama nabízí od roku 2010 nejmodernější digitální projekci v rozlišení 4K dle standardu DCI a 3D projekci. Kapacita sálu je 153 míst. Kino Panorama a letní kino je součástí Kulturních zařízení města Boskovice, které provozují i knihovnu a kulturní středisko v Boskovicích.