Věrnostní karta

  • je přenosná - můžete ji půjčit kamarádovi, stejně tak si můžete koupit najednou více vstupů na jedno představení
  • lze ji opakovaně dobíjet
  • lze si s její pomocí kupovat vstupenky pouze do Kina Panorama a na program Kultury Boskovice (program, který pořádají přímo Kulturní zařízení města Boskovice)

Věrnostní kartu zakoupíte na pokladně Kina Panorama (Kpt. Jaroše 15), nebo v Městském informačním středisku (Masarykovo nám. 1), a můžete ji znovu nabít bud' na výše uvedených místech, nebo na www.kinoboskovice.cz nebo www.kulturaboskovice.cz. Karta funguje na principu kreditů.

Možnosti nabití:

250 kreditů za 250 Kč
500 kreditů za 500 Kč
1 100 kreditů za 1 000 Kč
2 200 kreditů za 2 000 Kč
3 300 kreditů za 3 000 Kč

Kredity na kartě odpovídají 1:1 českým korunám. Chcete-li si na kartu koupit např. lístek v hodnotě 130 Kč, strhneme vám z ní 130 kreditů. Kartu je v kině možno využít na jakékoliv filmové představení včetně alternativního obsahu, představení pro seniory nebo Babybiografu. Kartu je možné využít také na koncerty, divadelní a jiná představení Kultury Boskovice (KZMB). Kartou lze platit (nebo ji dobít dalšími kredity) na pokladnách, nebo v on-line systému na www.kinoboskovice.cz nebo www.kulturaboskovice.cz.

Přímo na pokladnách lze v případě potřeby dokoupit i jiný počet kreditů, např. pokud vám zbývá posledních 20 kreditů a potřebujete celkem 110 kreditů na vstupné, dokoupíte si 90 kreditů za 90 Kč, abyste tak mohli vyčerpat úplně všechny své kredity na kartě.

Platnost kreditů je omezena na 1 rok, poté nevyužité kredity propadají (platnost se obnovuje opět na rok vždy při koupi vstupu na akci, lístku do kina nebo při dobíjení kreditů). Kartu lze využívat i v budoucnu po případném propadení platnosti kreditů, pokud proběhne nabití nových kreditů.

Co dělat při ztrátě?
Pokud kartu ztratíte, ale znáte své přístupové údaje do on-line rezervačního systému www.kinoboskovice.cz nebo www.kulturaboskovice.cz, nebo pokud znáte přímo unikátní číslo vaší karty, nic není ztraceno, zbylé kredity vám převedeme na novou kartu. Při ztrátě karty vám naúčtujeme poplatek 30 Kč za novou, první karta je zdarma.