Studovna

Studovna

Provozní doba studovny

Pondělí 9:00 - 11:00 / 12:00 - 17:00
Uterý 9:00 - 11:00 / 12:00 - 17:00
Středa 9:00 - 11:00 / 12:00 - 17:00
Čtvrtek 12:00 - 18:00
Pátek 12:00 - 18:00

MVS - Meziknihovní výpůjční služba

Službou MVS objednáváme knihy, které naše knihovna nevlastní, nebo kopie článků z časopisů, novin, kapitoly z knih, sborníků, vzácných tisků apod., a to nejen z knihoven v České republice, ale také ze zahraničních knihoven.

Internet

Pro práci s Internetem jsou uživatelům k dispozici 4 multimediální počítače s pevným připojením a bezdrátové připojení wi-fi. Heslo k němu je možno získat u pultu studovny i na dospělém oddělení.

Reprografické služby

Kopírujeme černobíle i barevně dokumenty až do formátu A3 včetně. Dále dokumenty zvětšujeme a zmenšujeme. Mimo jiné si můžete vytisknout dokumenty z jednoho z našich počítačů. Ceník reprografických služeb naleznete v sekci Ceník. Zhotovení většího počtu kopií je nutno objednat předem!

Ve studovně je také možnost skenovat.

Periodika odebíraná v předplatném

21.století - revue objevů, vědy, techniky, Burda, Bydlení, Cinema, Computer, Čtenář, Digitální foto, Domov, Dům a zahrada, History revue, Chatař & chalupář, Chip, Květy, Meduňka, Mladá fronta, Modelář, Naše krásná zahrada, National geographic, Ochrana přírody, Pes - přítel člověka, Praktická Slovenka, Prevence, Receptář, Reflex, Regena, Respekt, Rodina a škola, Rovnost - blanenský deník, Rybářství, Sondy - revue pro sebevědomé zaměstnance a firemní kulturu, Story, Svět motorů, Téma, Test, Tina, Týden, Vlasta, Zahrádkář, Zdraví, Zdravotnictví a medicína, Země světa - zeměpisný a cestopisný měsíčník.

Prezenční výpůjčky

Slovníky a encyklopedie (Ottův slovník naučný, Masarykův slovník naučný, Kronika filmu, Ilustrovaný encyklopedický slovník, Kronika lidstva, Kronika techniky, Kronika křesťanství, Encyklopedie Diderot, Kronika medicíny, Kronika 20. století, Ilustrovaná encyklopedie, Malá československá enyklopedie, příručky z různých vědních oborů, statistické ročenky, jazykové slovníky)Nejnovější čísla časopisů

Absenční výpůjčky

Domů půjčujeme starší čísla časopisů a knihy ze společenských věd (filosofie, psychologie, sociologie, etika, náboženství, politika, ekonomika, právo, pedagogika, literatura o EU.

 

Knihovnice

Mgr. Alžběta Martinková
alzbeta.martinkova@kicboskovice.cz

 

Pevná linka na oddělení - 511 183 424

Knihovna - nové knihy