Ivo Šmoldas & Antikvartet Dušana Vančury

VYPRODÁNO! Jeden z nejoblíbenějších komiků a moderátorů Ivo Šmoldas zavítá na boskovické jeviště se svým velice příjemným a vtipným vyprávěním a úvahami.

Tentokrát jej svými hudebními vstupy obohatí hudební skupina Antikvartet Dušana Vančury, kterou v současnosti tvoří Zuzana Vančurová, Magdalena Jungwirthová, Tomáš Vávra a Jiří Mašek.

Repertoár skupiny se pohybuje napříč žánry a staletími, sahá od klasické čtyřhlasé sborové literatury přes lidové písně a spirituály, až k soudobým moderním skladbám, především s texty Dušana Vančury.

9. prosince 2022 k nedožitým 85. narozeninám zakladatele Dušana Vančury vydali album Láska Tvá. Jde o výběrové album největších hitů, které Dušan textoval pro Antikvartet, Františka Nedvěda či Spirituál kvintet.

Vstupné: 350 Kč na místě / 320 Kč v předprodeji

Zakupte si zde na webových stránkách eVstupenku (platba kartou online) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Turistickém informačním centru Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.

Upozornění: Zakoupení eVstupenky platbou Kreditem se týká pouze majitelů naší Věrnostní karty. Dvě hodiny před začátkem akce již nelze zakoupit eVstupenky kartou online.

Caffe Bar Skleník