Jazz and Blues Boskovice 2020/21

Kulturní zařízení města Boskovice a společnost Gatema a.s. zvou na další cyklus jazzových a bluesových koncertů v Zámeckém skleníku. Vzhledem k současnému nařízení vlády zatím permanentky na cyklus neprodáváme. Sledujte vývoj situace. Děkujeme za pochopení.

Cyklus Jazz and Blues 2020/21

Původně čtvrtek 26. listopadu 2020 - přeloženo na středu 24. 3. 2021
Tomáš Hobzek Quartet

Originální a tvůrčí kapela bubeníka Tomáše Hobzeka hraje strhující moderní jazz s prvky avantgardní a experimentální hudby. V kořenech tvorby vychází ze svých vzorů, jakými jsou Miles Davis nebo Wayne Shorter.

ZRUŠENO!! Čtvrtek 21. ledna 2021
Kristina Barta & Event Horizon

Pianistka Kristina Barta je držitelkou několika ocenění: nejlepší klavírní interpretace v Powiew Mlodego Jazzu 2017, finalistka Euroradio Jazz Competition 2016 v Nizozemsku nebo 1. cena Jazz Prix 2015. Kristina Barta Quartet hraje originální a kreativní hudbu vycházející z moderního jazzu, v němž se odráží dřívější studium klasické hudby. Je zde kladen důraz na melodiku a muzika je plná emocí. Ženský element společně se silným pánským obsazením kapely slibuje vždy zajímavou interakci všech hudebníků.

ZATÍM NEVÍME!! Pátek 19. února 2021
Little Geneva

Bluesrocková kapela z Bristolu, která zní syrově jak dřevní The Animals nebo The Kinks, určitě klub zaplní svým drivem.

Středa 7. dubna 2021
Yo Soy Indigo

Originální pražská skupina vytvořená kolem Emily Thielové, zpěvačky, skladatelky a kytaristky z Connecticutu v USA, jejíž živé a často velmi osobní skladby jdou ruku v ruce s jejím doslova uchvacujícím a nádherným zpěvem a skvělou doprovodnou kapelou, která svůj styl nazývá „freak-folk-jazz“, neboť jen lehce škrabe po povrchu zmíněných a volně navzájem prostupujících žánrů, které systematicky prozkoumává. První studiové album vyšlo v roce 2018.

Úterý 4. května 2021
The Achievers

Kapela jež mění tvář britského blues. Vítězové britského kola UK Blues Challenge 2019, ze kterého postoupili do semifinále mezinárodního kola.

Změna místa konání, termínu a vystupujících vyhrazena.

Permanentky na cyklus 2020/21 připravíme do prodeje na konci měsíce září 2020.