Leaving Spirit (D)

Jazz and Blues

Bluesrocková kapela z bavorského Würzburgu, šest mladých hudebníků, udržuje dál ducha staré dobré rockové hudby s výrazným vlivem blues, country a jižanského rocku.

S více než čtyřiceti vystoupeními na jejich letošním turné Spirit World, včetně 11 koncertů v České republice, poskytují Leaving Spirit publiku příležitost vydat se na cestu drsnou krajinou roots-rocku. Koncert, který si nesmí nechat ujít fanoušci blues, country nebo rocku! Kromě klasické rockové formace založené na hutně "jižanském" zvuku třech kytar, basy a bicích, používají muzikanti i některé exotičtější nástroje jako je lap steel kytara, mandolína a bluesová harfa.

Leaving Spirit odehráli po dobu své existence spoustu koncertů v klubech a na festivalech po celém Bavorsku a následně i po celém Německu.

Vstupné: 240 Kč na místě / 200 Kč v předprodeji na sezení / 170 Kč studenti a senioři na sezení / 150 Kč na stání

Zakupte si zde na webových stránkách eVstupenku (platba kartou online) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Turistickém informačním centru Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.

Upozornění: Zakoupení eVstupenky platbou Kreditem se týká pouze majitelů naší Věrnostní karty. Dvě hodiny před začátkem akce již nelze zakoupit eVstupenky kartou online.