Brave Rival (UK)

Jazz and Blues

Jedinečná koncertní kombinace nádherně harmonických hlasů, kytarových sól, tvrdých bicích a silných basů nabízí opravdu nakažlivě rock-popový zvuk. Kapela má celkem 8 nominací na Britské bluesové ceny 2024!

Tato bluesrocková a soulová kapela z jihovýchodní Anglie nabízí silné a krásné zdvojené vokály (Chloe Josephine a Lindsey Bonnickové). Na sólovou kytaru nabízí dramatická kytarová sóla a tvrdé rockové riffy Ed Clarke. A to vše drží pohromadě rytmická lokomotiva Billyho Dedmana (baskytara) a Donny Petersové (bicí). Brave Rival, inspirováni hudebníky jako jsou či byli John Mayer, Aretha Franklin, Fleetwood Mac a Led Zeppelin, nabízí styl a zvuk, který jste jako by vždy znali, a přesto jste ho nikdy předtím neslyšeli.

Vstupné: 290 Kč na místě / 260 Kč v předprodeji na sezení / 230 Kč studenti a senioři na sezení / 220 Kč na stání

Zakupte si zde na webových stránkách eVstupenku (platba kartou online) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Turistickém informačním centru Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.

Upozornění: Zakoupení eVstupenky platbou Kreditem se týká pouze majitelů naší Věrnostní karty. Dvě hodiny před začátkem akce již nelze zakoupit eVstupenky kartou online.