Divadlo kjógen

Japonský kjógen představuje komickou divadelní formu, která dosáhla svého rozkvětu v polovině 14. století a v nepřerušené tradici je provozována dodnes. Fraška kjógen je jednoduchou, kultivovanou groteskou, osobitým způsobem pranýřující lidské nedostatky. Žánr kjógen byl organizací UNESCO v roce 2001 zařazen na seznam světového kulturního dědictví jako "mistrovské dílo ústního nehmotného duchovního odkazu lidstva".

Uvidíte 2 frašky a to Horský asketa zlodějem tomelů a pak Připoutaný k tyči. Pokud to počasí dovolí, tak představení odehrajeme v parku u Zámeckého skleníku. V případě nepříznivého počasí uvedeme představení uvnitř.

Vstupné: 220 Kč na místě / 180 Kč v předprodeji

Zakupte si zde na webových stránkách eVstupenku (platba kartou online) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Turistickém informačním centru Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.

Upozornění: Zakoupení eVstupenky platbou Kreditem se týká pouze majitelů naší Věrnostní karty. Dvě hodiny před začátkem akce již nelze zakoupit eVstupenky kartou online.

Caffe Bar Skleník